Aanbieding!

FAKE BAKE 60 Minutes Self-Tan Liquid

Bepaal zelf je kleur met de Fake Bake 60 Minutes. Na één uur al afwasbaar voor een gouden teint. Laat de zelfbruiner langer intrekken voor een diepere kleur. Geschikt voor het hele lichaam.

Inclusief gratis tanning mitt en latex handschoentjes.

Delen :

 26,14

Uitverkocht

OF
  • Voor 17.00u Besteld, dezelfde dag verzonden iLevertijd
    Bestellingen op werkdagen voor 17.00u besteld worden dezelfde werkdag verzonden.
    We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter mogelijk dat, ivm de drukte, de bezorger vertraagd is.

  • Gratis verzending vanaf € 30

  • Kwaliteit tanning & Snelle service

Product overzicht

De 60 minutes Fake Bake zelfbruiner ontwikkeld zich in slechts 1 uur tot een prachtige gouden kleur.

De formule bevat een ‘guide colour’ die helpt met het creëren van de kleur die het beste bij je past. Zo weet je precies waar je nog moet smeren voor een mooi egaal resultaat.

Waar je bij andere instant zelfbruiners na 4-6 uur intrekken kunt gaan douchen of sporten, kun je dit bij deze zelfbruiner al na 1 uur.

Ga je voor een lichte gouden gloed, laat de zelfbruiner dan 60 minuten intrekken. 120 minuten voor een medium kleur. Voor een diepere, donkere teint spoel je de ‘guide colour’ na 180 minuten met warm water af. (Let op: De zelfbruiner niet langer dan 3 uren laten intrekken)

Benieuwd naar de hele collectie Fake Bake? of bekijk onze gehele assortiment zelfbruiners.
Bij Spraytanme vind je alles wat je nodig hebt voor de perfecte tanning sessie, bekijk alle zelfbruiner spray.